KIEKKO-HAUKAT 96

HARRASTESALIBANDY 2023-24

Salibandysivulle     Pääsivulle     Ohjelmasivulle

OTTELUOHJELMA / OTTELUTULOKSET HELMIKUU 2024

   K-järven Kanuunat  Harmaa Karhut  02.02  18:00  Kenttä 2 4 2
   KoPa papat  Hiukan Hitaammat  03.02  11:00  Kenttä 1 1 6
   SBT Jyrä  HokkiHawks  03.02  12:00  Kenttä 1 5 5
   Insinööriliitto  Rusko Red Wings  03.02  13:00  Kenttä 1 5 8
             
   GreyHawks  KKP&PiPa  04.02  11:30  Kenttä 1 5 10
   KHL Kings  Sohijat  04.02  12:30  Kenttä 1 6 5
   Testudo  Majavan Pamputtajat  04.02  13:30  Kenttä 1 4 4
   SB Hirmut  Hiukan Paremmat  04.02  14:30  Kenttä 1 14 4
             
   OYUS  AC Keitto  10.02  18:00  Kenttä 1 9 13
   FBC PartyBoys  Keitto Akatemia  10.02  19:00  Kenttä 1 9 9
   Zeoliitti  IBK Royal  11.02  10:00  Kenttä 2 3 12
   SBH Kings M30  Hiukan Hitaammat  11.02  11:00  Kenttä 2 4 3
   K-järven Kanuunat  GreyHawks  11.02  12:00  Kenttä 2 13 6
   Juopulin JuJu  Ritaharju Oilers  11.02  13:00  Kenttä 2 0 5
   Hurrikaanit M30  KoPa papat  11.02  14:00  Kenttä 2 10 5
             
   Harmaa Karhut  KKP&PiPa  16.02  18:00  Kenttä 2 7 4
   SpeedyHawks  Kastellin K-Pojat  17.02  18:00  Kenttä 2 2 6
   Pitkäkankaan Pallo  Dynamo Joutsensilta  17.02  19:00  Kenttä 2 7 3
             
   SBT Jyrä  Insinööriliitto  18.02  11:30  Kenttä 1 11 7
   FC Kooma  Kontion Pallo  18.02  12:30  Kenttä 1 2 6
   HokkiHawks  Rusko Red Wings  18.02  13:30  Kenttä 1 6 2
   Hiukan Paremmat  Zeoliitti  18.02  14:30  Kenttä 1 8 5
   Hurrikaanit M30  SBH Kings M30  18.02  15:30  Kenttä 1 5 7
             
   Hiukan Hitaammat  Harmaa Karhut  23.02  18:00  Kenttä 2 2 6
   SBH Kings M30  K-järven Kanuunat  24.02  11:00  Kenttä 1 7 10
   KKP&PiPa  KoPa papat  24.02  12:00  Kenttä 1 3 1
   GreyHawks  Hurrikaanit M30  24.02  13:00  Kenttä 1 4 8
   Pitkäkankaan Pallo  FC Kooma  24.02  14:00  Kenttä 1 4 3
   SB Hirmut  IBK Royal  24.02  15:00  Kenttä 1 4 5
             
   Dynamo Joutsensilta  Kontion Pallo  25.02  10:00  Kenttä 2 3 2
   Juopulin JuJu  SpeedyHawks  25.02  11:00  Kenttä 2 1 5
   OYUS  FBC PartyBoys  25.02  12:00  Kenttä 2 7 4
   KHL Kings  Testudo  25.02  13:00  Kenttä 2 5 2
   Sohijat  Majavan Pamputtajat  25.02  14:00  Kenttä 2 4 0
   Ritaharju Oilers  Kastellin K-Pojat  25.02  15:00  Kenttä 2 10 2
   AC Keitto  Keitto Akatemia  25.02  19:00  Kenttä 2 11 11